Contact

Sven Sulga

Sales Director
s.sulga@moe.ee
+372 5643963

Mari Koppel

Area South-Estonia
mari@moe.ee
+372 53883090

Vladislav Mägi

Area North-Estonia
vladislav@moe.ee
+372 53883325

Tiina Randmaa

Müügisekretär / Esinduskauplus Tuleviku tee 12
tiina@moe.ee
+372 5621 7884

Katri Kask

Tootmisjuht / Ladu / Moe peenviinavabrik
katri@moe.ee
+372 530 59069



Liisa Luhaste

QUALITY | SHOP
liisa@moe.ee

Rein Karema

CEO | TECH
rein@muddis.ee

Jaan Tamm

Juhataja / Handsavabrik
jaan@estonianspirit.com

Erle Võsa-Tangsoo

Piiritusetööstuse Muuseum
visit@moe.ee
+372 5854 5447

Õnne Sepp-Larin

Piiritusetööstuse Külastuskeskus
onne@moe.ee
+372 5458 7195

Moe OÜ

Tööstuse, Moe village,Tapa parish 45005 ,Estonia
moe@moe.ee

France

Distillerie TESSENDIER & Fils
94 Rue Robert Daugas
16100 COGNAC – FRANCE
Tel: +33545353634 / Fax: +33545352694

Japan

Tretes co.,Ltd
Kawamo Takarazuka Hyogo 665-0842 Japan

Estonia

Vesper Trading OÜ
Priisle tee 10 / box 3
13914 Tallinn, Eesti
Tel. +372 53314023
E-mail: info@vespertrading.ee

Latvia

Vesper Trading OÜ
Priisle tee 10 / box 3
13914 Tallinn, Eesti
Tel. +372 53314023
E-mail: info@vespertrading.ee

Italy

Fair Spirits s.r.l.
P.zza Vesuvio 15, 20144 – Milano
P.I. 10520250159 C.F./Reg. Imp. 01230290221 Codice univoco BA6ET11
E-Mail info@fairspirits.it
Web www.fairspirits.it

Denmark

Smugler Import
http://www.smuggler.dk
mike@smuggler.de

Slovakia

Maruvin S.R.O.
Haburská 17, 82101 Bratislava, Slovakia

Switzerland

Nordeco ag
Postplatz 1
6302 Zug

E-mail :info@nordeco.ch

India

Penguin overseas
15/1, Rama road,
New Delhi.
India – 110015.

Australia and New Zealand

International Liquor Distributors P/L
ABN: 58 617 501 032
Address: 5/12 Eddie Road Minchinbury NSW 2770
AUSTRALIA
Phone: +612 9677 2263

Germany

Thomas Kochan
Dr. Kochan Schnapskultur
Immanuelkirchstr. 4
D-10405 Berlin (Prenzlauer Berg)
Tel.: +49 (0)30/34 62 40 76
Mobil: +49(0)179/260 45 17
USt-IDNr. DE274823188
www.schnapskultur.de

Rot-Bart UG (haftungsbeschränkt)
Geschäftsführer:
Sven Behrens & Björn Hawi
Kronsberg 12
24161 Altenholz
Tel.: +49 431 88809903
Fax: +49 431 9079187
Email: info@rot-bart.de
https://www.rot-bart.de

Russia

Distillates:
LADOGA Group St.Petersburg Head Office
13 Moskovskoye shosse, block 6, Saint-Petersburg, 196158 Russia
Phone.: +7 (812) 336 96 69
Fax: +7 (812) 336 50 99
http://www.ladogaspb.com

Spirits:
Luding Trade
http://www.luding.ru
L-wine.ru

Moe fine spirit is a drink suitable for adults

I am an adult