Contact

+372 53487103

Moe OÜ

Tööstuse, Moe village,Tapa parish 45005 ,Estonia
moe@moe.ee
+372 53487103

Sven Sulga

SALES DIRECTOR
s.sulga@moe.ee
+372 5643963

Marius Vahur

HEAD BREWMASTER
marius@muddis.ee

Katri Kask

MASTER BLENDER
katri@moe.ee

Liisa Luhaste

QUALITY | SHOP
liisa@moe.ee

Aleksei Kelman

VICE PRESIDENT | SALES
aleksei@moe.ee

Marika Elbrecht

FINANCE
marika@estonianspirit.com

Rein Karema

CEO | TECH
rein@muddis.ee

Ronald Remmet

BRAND AMBASSADOR
ronald@moe.ee

Lille Liivoja

PRODUCTION

Vitali Saapar

PRODUCTION I COOPER

Peeter Nikiforov

PRODUCTION

Svetlana Gavrilova

PRODUCTION

Mairi Korbe

PRODUCTION

Jan Tomson

GRAPHIC DESIGNER
jan@jantomson.ee

Switzerland

Nordeco ag
Postplatz 1
6302 Zug

E-mail :info@nordeco.ch

Estonia

AS Prike
Moe Peenviinavabriku toodete tellimiseks palun võtta ühendust AS Prike müügiosakonnaga SIIT
või saata oma soov e-postile:
moe@moe.ee

Latvia

SIA Prike Latvija
Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058, Latvija
Tel: +371 67068943
fakss : +371 67068944
e-pasts: info@prike.lv
Reģ. nr: 50002042161

Germany

Thomas Kochan
Dr. Kochan Schnapskultur
Immanuelkirchstr. 4
D-10405 Berlin (Prenzlauer Berg)
Tel.: +49 (0)30/34 62 40 76
Mobil: +49(0)179/260 45 17
USt-IDNr. DE274823188
www.schnapskultur.de

India

Natures Bounty Wines & Allied Products Pvt. Ltd.
F-85, Okhla Industrial Area, Phase-1
New Delhi-110020. INDIA.
http://naturesbounty.co.in/

Denmark

Smugler Import
http://www.smuggler.dk
mike@smuggler.de

Russia

Distillates:
LADOGA Group St.Petersburg Head Office
13 Moskovskoye shosse, block 6, Saint-Petersburg, 196158 Russia
Phone.: +7 (812) 336 96 69
Fax: +7 (812) 336 50 99
http://www.ladogaspb.com

Spirits:
Luding Trade
http://www.luding.ru
L-wine.ru

Beer:
CraftBrewRus
http://www.craft-brew.ru/

Moe fine spirit is a drink suitable for adults

I am an adult